+38 (067) 828-70-07+38 (050) 355-70-07+38 (044) 221-70-07Прием звонков: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Вс: 08:00 - 17:00
Вхід в особистий кабінет
РеєстраціяЗабули пароль?

Команда

Успішну діяльність INTERTOOL, значною мірою, обумовлено високою професійністю співробітників, які щоденно осмислюють та вирішують практичні завдання, що постають перед ними. Разом ми завжди знаходимо ефективні рішення.

Колектив INTERTOOL – дружня і згуртована команда професіоналів, яку сформовано завдяки виваженій кадровій політиці.

 

Основний зміст цієї політики полягає в пошуці та залученні висококваліфікованих, працездатних, результативних, перспективних, чесних працівників, а також  у створенні найсприятливіших умов для їх самореалізації.

 

Ми забезпечуємо кожному співробітникові професійне зростання і розвиток, програми навчання та підвищення кваліфікації, впроваджуємо ефективні мотиваційні програми та програми корпоративного відпочинку. Саме це дає можливість формувати команду однодумців, які володіють всіма необхідними знаннями та навичками.

Динамічне зростання, розширення географії поставок, збільшення кількості замовників зумовили збільшення кількості персоналу та наявніть відкритих вакансій по багатьох спеціальностях.

Кожен співробітник знає, що тільки розвиваючись, можна повноцінно жити і розвивати спільну справу, приносити користь людям.

Завантаження...