+38 (067) 828-70-07+38 (050) 355-70-07+38 (044) 221-70-07Прием звонков: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Вс: 08:00 - 17:00
Вхід в особистий кабінет
РеєстраціяЗабули пароль?

Все про INTERTOOL

INTERTOOL – один з найвідоміших брендів на українському ринку інструменту. Ця торгівельна марка увібрала професійність, досвід, прагнення йти назустріч побажанням клієнтів, енергію та творчий підхід своїх засновників, які працюють на цьому ринку з 1999 року

Інструмент INTERTOOL представлений в усіх регіонах України і в більшості торгівельних точок, які мають відношення до будівництва та ремонту. Це і роздрібні мережі, і спеціалізовані магазини, і споживчі ринки. Практично кожному мешканцю України, хто займається ремонтом, будівництвом, або благоустроєм, відомо про інструмент INTERTOOL.

 

Ми пропонуємо інструмент та обладнання для ремонтно-будівельних робіт по доступних для споживачів цінах. Ми доводимо не словами, а справами, що існування якісного інструменту з ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ можливе.

 

Сьогодні для Вас ми сформували асортимент з 4000 позицій!

Вся продукція маркована зареєстрованим у більшості країн світу логотипом.

Прагнення досконалості дозволяє нам регулярно оновлювати модельний ряд інструментів, пропонуючи все більш ефективні рішення для наших клієнтів.

Серед наших клієнтів як виробничі підприємства, СТО, ремонтно-будівельні бригади, так і домашні майстри, автолюбителі, дачники.

Інструмент INTERTOOL допомагає людям власними руками втілити в життя їхні ідеї та проекти, розвинути свої навички та творчі здібності!

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ INTERTOOL

Завантаження...